Arrow

Follow!

Po objevení vraku lodi je miliardářský playboy Oliver Queen prohlášen za mrtvého. Jenže po pěti letech je objeven na jednom z ostrůvků uprostřed Pacifiku. Poté, co se vrátí zpět do rodného Starling City, je přivítán svou matkou Moirou, sestrou Theou a nejlepším kamarádem Tommym. Všichni však cítí, že posledních krušných 5 let ho změnilo. Oliver ovšem zná pravdu o tom, kým se opravdu stal, skrývá se a snaží se odčinit prohřešky svého mládí. Začíná tím, že si chce usmířit svoji bývalou přítelkyni Laurel Lancovou. Vytváří postavu ochránce bezmocných Arrowa. Ten po nocích napravuje to, co přes den napáchala jeho rodina a jiní bídníci z bohaté společnosti a snaží se vrátit zašlou slávu kdysi zářícího Starling City. Přes den nadále vystupuje jako záletný a bezstarostný boháč, jakým býval dříve. Jediný, kdo zná jeho tajemství, je jeho řidič a bodyguard v jedné osobě John Diggle. Jenže postava ochránce slabých se vůbec nezamlouvá místní policii, obzvlášť Lauřinu otci, detektivovi Quentinovi Lancemu. Ale ten není pro Arrowa jediným nebezpečím. Oliverova vlastní matka totiž ví o pět let starém potopení lodi mnohem víc, než si kdo dokáže představit.

Rated with 8.6/10 by 220 users
Episode Description

1

Year One

This one-hour special gives fans a chance to catch up on the incredible events that led billionaire Oliver Queen to secretly create the persona of Arrow. Five years after being lost at sea, Oliver returns to Starling City to carry out his father’s dying wish: take down the corrupt elite who have failed his city. The special follows Oliver as he delivers vigilante justice and discovers that the real threat to his city is far greater than he ever imagined. An exclusive first look at season two is included.

2

Blood Rush: Part One

3

Blood Rush: Part Two

4

Blood Rush: Part Three

Felicity helps Roy break into a high security medical lab.

5

Blood Rush: Part Four

6

Blood Rush: Part Five

Roy needs Felicity's help before the building goes into lock down.

7

Blood Rush: Part Six

Everything's easier when you have good friends.

8

Comic-Con Panel

8

Season 5 Comic-Con - First Look

Forced to rebuild, Oliver tries to make vigilantes into heroes on the new season of Arrow, premiering October 5 on The CW.

9

Arrow's Arrows: VFX

Episode Description

1

Pilot

Po brutálním ztroskotání lodi byl miliardářský playboy Oliver Queen nezvěstný a považovaný za mrtvého pět let, než ho nalezli živého na odlehlém tichomořském ostrově. Nazpět ve Starling City se Oliver pomalu znovu sbližuje se svými blízkými, obětavou matkou Moirou, milovanou sestrou Theou a nejlepším kamarádem Tommym Merlynem. (Ne)malé potíže má se svou ex-přítelkyní Dinah „Laurel“ Lance, jež ho viní za smrt své sestry. Oliver si s sebou z doby na ostrově přiveze spoustu nových schopností a navzdory ostražitému bodyguardovi, Johnu Diggle, se mu podaří tajně vytvořit alter ego Arrowa, pomocníka chudých, který si přeje obnovit zašlou slávu Starling City. Snaží se napravit hříchy své rodiny, zatímco sám touží po nalezení vlastního vykoupení.

2

Cti otce svého

Oliver vycházející ze soudní síně, kde mu byl zrušen úmrtní list, náhodně natrefí na Laurel, která před soud předvolala Martina Somerse, drogového zločince s vazbami na čínskou Triádu. Jeho jméno je na seznamu Oliverova otce, takže se stane jeho dalším cílem. Vůdkyně Triády, China White, nemůže nechat Somerse ve štychu a pokusí se „postarat“ o Laurel. Moira a Walter požádají Olivera, aby převzal společnost.

3

Osamělý střelec

Oliver je překvapen, když je jeden z jeho cílů zastřelen. On nechává lidi čelit spravedlnosti, namísto jejich zabíjení, proto takovouto pomoc neoceňuje a snaží se střelce vypátrat. Musí dokonce přesvědčit detektiva Quentina, aby mu s jeho plánem pomohl.

4

Nevinný muž

Oliver stále nepřišel na to, jak si Laurel udobřit, avšak pozdně noční bratro-sesterské sbližování s Theou mu dá potřebnou inspiraci. Při sledování podezřelého případu vraždy si uvědomí, že nevinný muž, Peter Declan, byl uvězněn jedním z chlápků na seznamu jeho otce. Jako Arrow poprosí Laurel o pomoc s dokázáním Declanovi nevinny. Walter požádá svou zaměstnankyni, aby prověřila kapitálový únik v Queen Consolidated, který Moira provedla bez jeho vědomí.

5

Poškozený

Poté, co je zatčen detektivem Quentinem, se Oliver hodlá nechat právně zastupovat pouze od Laurel. Oliver dokonce Quentinovi nabídne, že před ním podstoupí test na detektoru lži, avšak vše se zkomplikuje, když mu jsou položeny nepříjemné otázky. Ty vyvolají záblesky z minulosti, vzpomínky na Oliverovi první jizvy, pozornosti od Deathstrokea.

6

Odkaz

Během bankovní loupeže je vážně zraněn policista ve výslužbě, Stan. John si myslí, že by Oliver měl pomáhat občanům Starling City i jinak, než „jen“ ničením lidí z otcova seznamu. Tommy poprosí Theu o vztahovou radu a vše vyústí v nepříjemnou situaci na dobročinné akci. Moira konfrontuje Olivera ohledně jeho nedávných zmizení uprostřed rodinných záležitostí.

7

Ohnivá můza

Oliver se seznámí s nádhernou a tajemnou Helenou, dcerou mafiánského bosse Franka Bertinelli, s níž může být konečně sám sebou. Brzy však zjišťuje, že skrývá vlastní nebezpečné tajemství, poslání, jímž je taktéž pomsta. Tommyho zdrtí nečekaný zvrat událostí a obrátí se pro pomoc na Laurel.

8

Vendeta

Sblížení s Helenou dovede Olivera k myšlence vytrénovat ji jako svého spojence, přičemž jí ukáže, jak používat samostříl. John jeho důvěrné chování k Heleně neschvaluje, není si jistý, jestli jí můžou stoprocentně věřit, avšak Oliver odmítá naslouchat jeho oprávněným obavám.

9

Konec roku

Oliverovi se nelíbí, že po jeho a Robertově zmizení Moira a Thea přestaly se slavením Vánoc. Odhodlán vynahradit jim ztracený čas a obnovit smysl normálnosti v domácnosti Queenových uspořádá rodinný vánoční večírek. John ho informuje o zabijákovi, který vraždí lidi z Robertova seznamu, pomocí šípů. Tommy by rád trávil Vánoce společně s Laurel, která nejdřív musí přijít na to, co jí drží zpátky.

10

Popálený

6 týdnů po souboji se záhadným lučištníkem se Oliver stále vyhýbá aktivitám spojeným s jeho alter-egem, ačkoli ho John vytrvale přesvědčuje, že Starling City Arrowa nutně potřebuje. Laurel pracuje na případu smrti hasiče, který se jí zdá nesprávně vyšetřeny, a tak se odhodlá vyhledat pomoc odjinud.

11

Důvěřuj, ale prověřuj

Po loupeži 3. obrněného vozu a zabití jeho řidiče je Oliver přesvědčen, že jedním ze zlodějů je bývalý mariňák, Ted Gaynor, jehož jméno figuruje na otcově seznamu. Vše komplikuje John, protože Gaynor byl jeho velící důstojník v Afghánistánu, kde mu také zachránil život. Thea si začne myslet, že Moira podvádí Waltera, což ji dodá impuls vyzkoušet „Vertigo".

12

Vertigo

Aby pomohl své sestře, vrhne se Oliver na hon dodavatele nebezpečné drogy Vertigo, který si říká Hrabě. Jejich setkání zorganizované ruskou mafií nedopadne vůbec dobře. Během svého předávkování vzpomíná Oliver na trik Yao Feie, kterým mu zachránil život.

13

Zrada

Quentinovy neutuchající snahy dostat Arrowa za mříže jsou jeho nadřízeným postaveny na vedlejší kolej. Dokonce s ním bude muset spolupracovat, protože nedávno propuštěný kriminálník unese Laurel. John špehuje Moiru, protože tuší, že ukrývá nějaké tajemství.

14

Odysea

Po nečekaném zvratu během Moiřina výslechu se Oliver obrátí s žádostí o pomoc na Felicity. Mezi životem a smrtí vzpomíná na jedny z nejdůležitějších okamžiků na ostrově, a to když se novým přítelem Sladem Wilsonem pokusili o odvážný útěk z Lian Yu.

15

Dodger

Zloděj šperků Dodger, využívající ke krádežím rukojmí, navštíví Starling City. Felicity má velké problémy s přizpůsobování se Oliverově stylu zastrašování. Johnovo i Oliverovo rande dopadne katastrofálně. Mezitím se Thea vydává na hon zloděje, který jí okradl v Glades. Moira uzavře pakt s nebezpečným členem Triády za účelem zbavení se tajné organizace a záchrany Waltera.

16

Chycen při činu

I přestože jsou jejich vztahy velice napjaté, pozve Malcolm Tommyho na akci, kde bude honorován cenou za svou dobročinnou práci pro Starling City. Oliver musí vymyslet, jak vybalancovat povinnosti Arrowa s rašícím vztahem s McKennou. Společně s Johnem a Felicity odhalí, že nepřítel považovaný za mrtvého stále žije a jeho cílem je Tommyho otec. Na ostrově se Oliverovi v jejich úkrytu/letadle podaří zprovoznit radiopřijímač.

17

Huntress se vrací

Helena se vrací do Starling City, aby se pomstila svému otci. Požádá Olivera o pomoc, ten se nakonec rozhodne, že jí pomůže. Jenže ne všechno půjde podle plánů a Helena skončí v rukou policie. Tommy je mezitím stále v nepořádku, teď už totiž zná Oliverovo tajemství a neví, jak se zachovat...

18

Vykoupení

Ve Starling City pobíhá nový bdělý strážce, který unáší lidi, dává jim čas před kamerou obhájit svůj život, po čemž je zabije. Oliver jej musí zastavit, protože zanedlouho unese Roye, přítele jeho sestry...

19

Nevyřízené účty

Ve městě se opět prodává Vertigo, a to i přesto, že je Hrabě zavřený na psychiatrii. Oliver se tam vloupá, aby zjistil, jestli tam opravdu je, a zjistí, že tam vážně je. Po jeho odchodu se ale Hrabě dostane ven, to přiměje Olivera myslet si, že Hrabě vše jen předstíral. Mezitím začne detektiv Lance podezřívat Tommyho z držení drog, což vede k prohlídce Oliverova klubu...

20

Nezvaný host

Oliver se musí rozhodnout, má totiž na starost dva děsivé lidi, zvládnout ale stihne pouze jednoho. Tím prvním je Deadshot, muž zodpovědný za smrt Diggleova bratra. Tím druhým je člověk, který vyvraždil jednu celou rodinu a unikl mu pouze malý kluk, kterého si vezme Laurel na starost, její život je tak v ohrožení...

21

Zúčtování

Oliver vystopuje účetního jedné tajené organizace a ukradne jeho notebook, aby mohl vrátit peníze, který ukradl, původním majitelům. Felicity narazí na transakci, který vede k Walterovi, který se už dlouho pohřešuje. Možnost, že je naživu, se tedy musí prošetřit. Ve flashbacích se dozvídáme více o projektu Undertaking...

22

Temnota nad městem

Malcolm Merlyn jde v přestrojení do Unidac Industries zabít vědce, kteří vytvořili zařízení na tvorbu zemětřesení, které chce využít ke srovnání Glades se zemí. Oliver s Digglem vymyslí plán, jak z Oliverovy matky vytáhnout více informací o projektu Undertaking, jehož završení se nezvratně blíží...

23

Oběť

Merlyn teď ví, že Oliver je bdělý strážce, a tak se stává jeho vězněm. Ale ne na dlouho, s Digglovou pomocí se Oliver dostává brzy ven. Jako odezvu Merlyn uspíší svůj plán. Felicity je mezitím vyslýchání detektivem Lancem, který se domnívá, že Felicity pomáhá bdělému strážci...
Episode Description

1

Město hrdinů

Felicity s Digglem míří na ostrov, kde byl Oliver pět let uvězněn, protože po zničení Glades a ztrátě Tommyho se tam Oliver vrátil. Z ostrova musí odjet, čekají ho totiž povinnosti. Moira je ve vězení, Oliver tedy musí převzít rodinnou společnost. Nebude to ale jeho jediná starost. Po městě řádí skupinka bdělých strážců, kteří se inspirovali Kapucí, a snaží se pomstít za zničení Glades. Oliver, i přes svou nechuť, musí zakročit...

2

Identita

Oliver už se nadále neřídí žádným seznamem, to mu ale dělá problém určit si, kdo bude jeho příštím cílem. Roy si mezitím nadále hraje na strážce, což Thee velmi vadí, mohl by si totiž smrtelně ublížit. Toto Royovo strážcování pomůže Oliverovi určit si svůj další díl, Chinu White, po které šel právě Roy...

3

Polámané panenky

Díky zemětřesení z vězení uprchl nebezpečný sériový vrah Barton Mathis, který unáší krásné ženy a v podstatě z nich dělá panenky - zaživa jim do úst lije látku, ze které tvrdnou ve figuríny. Detektiv Lance byl dopadením tohoto vraha posedlý, Oliver se jej pokusí dopadnout. Stane se ale něco, co to celé zkomplikuje...

4

Zkouška ohněm

Oliver objeví muže, který vystupuje pod přezdívkou Starosta a do Glades přiváží ilegální zbraně. Oliver proto spolu s Bloodem uspořádá akci, při které lidé odevzdávají zbraně a výměnou dostávají peníze. Ale i tuto akci Starosta přeruší. Do toho všeho se ještě Oliver musí vypořádat s tím, že Sara je naživu...

5

Liga assassínů

Sara odmítá Oliverovi říct, jak přežila. Při jednom z rozhovorů je přeruší zabiják oblečený jako Malcolm Merlyn a snaží se Saru zabít. Sara tak nemá na vybranou a poví Oliverovi, že po ní jde jistá Liga zabijáků, jejichž členem je i ona...

6

Přátele si drž u těla, nepřátele ještě blíž

Diggle zjistí, že když Lyla pátrala po Deadshotovi, dostala se do jedné ruské věznice. Hodlá ji jet zachránit, Oliver, jako jeho přítel, chce jít s ním, stejně tak i Felicity. Do toho se ale vmísí i Isabel, která chce jet s nimi, Oliver totiž jako výmluvu pro svůj výlet do Ruska použil návštěvu holdingů v zahraničí. Tím se celá záchranná akce mírně zkomplikuje...

7

Stát versus Queenová

Ukáže se, že se Hrabě díky zemětřesení dostal z vězení, a má brilantní nápad, jak dostat Vertigo zpět do ulic Starling City. Do toho ještě započne soudní proces Moiry Queenové, který by mohl skončit tragicky...

8

Vědec

Na první pohled neproveditelná loupež v Queen Consolidated přivede policejního vědce Barryho Allena do Starling City. Oliver se domnívá, že Barry před nimi něco tají, a tak ho konfrontuje, při čemž se dozví, že Barry podobný případ zažil už v Cetral City a pátrá po pachatelích, hledá totiž člověka, co zabil jeho matku. S jeho pomocí tak Oliver zjistí, že někdo ukradl vše potřebné k tomu, aby sestrojil nebezpečné sérum, které Oliver zná z ostrova od Dr. Ivoa...

9

Tři duchové

Felicity, Diggle a Barry se pokouší zachránit Oliverovi život poté, co se mu nepodařilo zvítězit v souboji s Cyrusem Goldem. Barrymu se to podaří s pomocí jedu na krysy, po kterém má Oliver halucinace, při kterých vidí Sladea, Shado a později i Tommyho. Oliver i přes tyto halucinace hodlá dále bojovat, proto požádá Quentina Lance, aby mu pomohl Cyruse dopadnout. Nic ale nedopadne podle plánů...

10

Oblast výbuchu

Jistý muž jménem Mark Scheffer, který vystupuje pod přezdívkou Šrapnel, se momentálně baví tím, že způsobuje obrovské exploze v různých budovách ve Starling City. Oliver ho musí okamžitě zastavit. Kromě toho se ale dostává do menšího konfliktu s Felicity, který zkomplikuje dopadení Šrapnela...

11

Největší slabina

Laurel kontaktuje Arrowa, ví totiž o tom, že Sebastian Blood je padouch, ale sama ho ke dnu nestáhne. Řekne mu, že zabil svého otce a nedávno i svou matku. Oliver proto musí najít veškeré informace, které by prokázaly, že je Sebastian opravdu vinnen. Mezitím se Roy svěří Sin ohledně svých nově získaných schopností a hodlá s ní bojovat proti zločincům bez zásahu Arrowa...

12

Záchvěvy

Arrow nabídne Royovi, že ho naučí správně využívat své síly. Jenže to nebude žádná procházka růžovým sadem, Roy je vážně netrpělivý. Mezitím z vězení uteče Ben Turner, který má za úkol ukrást Merlynovo zařízení, které už jednou zničilo Starling City...

13

Vtělení démona

Do Starling City přijíždí Nyssa al Ghul, členka Ligy zabijáků, aby přesvědčila Saru, aby se k nim vrátila. Mezitím se Moira rozhodne, že bude kandidovat proti Bloodovi, což přinese další potíže...

14

Čas smrti

Do týmu se přidává Sara. Felicity se díky ní začne cítit trochu jako páté kolo u vozu. Bude to ale muset skousnout, nový padouch jménem William Tockman odcizí zařízení, které mu umožní dostat se do jakéhokoliv trezoru, který si zamane. A ne nadarmo se mu říká Hodinář, jeho operace jsou totiž vždy na vteřinu přesné...

15

Slib

Oliver je šokován, když zjistí, že je Slade Wilson ve Starling City. Mezitím se pohneme o něco dále ve flashbacích z ostrova, kde se Oliver se Sarou a Sladem chystají vlákat doktora Ivoa do jejich pasti...

16

Sebevražedný oddíl

Lyla přizve Digglea do Sebevražedného komanda, jehož členy jsou Diggleův nepřítel Deadshot, Bronzový tygr nebo a jeden z nedávných cílů Arrowa Šrapnel. Oliver mezitím využije Bratvu, aby mu zjistila, kde se skrývá Slade Wilson, který mu poslední dobou nedá spát...

17

Šelmy

Frank Bertinelli je zatčen a je jen otázkou času, než Helena využije možnosti se svého otce konečně zbavit. Laurel začne opět pracovat v kanceláři návladního a jejím prvním případem po dlouhé době bude právě případ Bertinelli. Oliver to nebude mít vůbec lehké...

18

Deathstroke

Thea se stává Sladeovým vězněm, s čímž se Slade dlouho tajit nehodlá. Olivera čekají další krušné chvíle, a to nejen kvůli únosu jeho sestry, ale i kvůli tomu, že někdo jemu blízky pro Sladea pracuje. Slade má vymyšlený perfektní plán a Oliver bude muset konat, dokud to jde...

19

Kdo se skrývá pod kápí

Oliver se svým týmem musí zničit laboratoř Aplikovaných věd ve své vlastní rodinné firmě Queen Consolidated, aby zabránil Sladeovi v ukradení vybavení, které potřebuje k vytvoření své vlastní armády. Ale ani to Sladea nezastaví od jeho velkých plánů. Brzy je unesen Roy, Slade chce totiž využít mirakuru, které koluje v jeho žilách, aby stvořil neporazitelnou armádu...

20

Rudo před očima

Díky mirakuru se Roy stává nekontrolovatelným a svůj vztek nemá pod kontrolou ani on sám, což vede k vražednému řádění napříč Starling City. Oliverovi dojde, že ho bude muset zastavit, ale nesdílí názor Sary, podle které je jediním řešením Royova smrt. Oliver ale přesto věří, že Roye dokáže zachránit...

21

Bloodovo město

Oliver se po drastickém zavraždění Moiry rozhodne zmizet a nikdo nemá ponětí, kam se vydal. Proto se Diggle s Felicity vydají za Amandou Wallerovou a prosí ji, aby ho našla. Díky ní zajdou Olivera v jeho tajné skrýši, kde je šokuje svým plánem vzdát se Sladeovi, aby už nikdo další nemusel zemřít...

22

Ulice v plamenech

Slade se svou armádou úspěšně ničí město, ale možná tomu Oliver dokáže čelit. Ve STAR Labs dokázali vytvořil lék proti mirakuru a Oliver s týmem si ho jen musí přijít vyzvednout. Mezitím se do Starling City vrací Malcolm Merlyn, aby zachránil svou dceru Theu...

23

Nemyslitelné

Objevený lék na mirakuru zabere, a tak je Oliver se svým týmem o něco blíže k ukončení celého utrpení se Sladem. Ten mezitím se svou početnou armádou ničí město, ale s lékem a Ligou zabijáků na své straně je šance na záchranu města poměrně vysoká. Stále je tu ale problém s Amandou Wallerovou, která poslala na Starling City dron, který má město zničit. Arrowa čeká zatím nejtěžší úkol, který kdy měl...
Episode Description

1

Klid

Po dopadení Sladea má Starling City to nejhorší za sebou. V ulicích ale stále řádí více či méně obyčejní zločinci, na které se Arrow musí zaměřit. Nyní se už zdá, že Oliver dokáže žít dvěma životy naráz, a tak se rozhodne pozvat Felicity na rande v naději, že si konečně najde normální přítelkyni a začne normální vztah. To už se ovšem blíží další hrozba ve formě drogy zvané Vertigo, které měl kdysi pod kontrolou Hrabě. Teď se ale vrací a je mnohem nebezpečnější než kdy dřív, taktéž i stejnojmenný muž, který převzal pozici Hraběte...

2

Sára

Tým se brzy dozvídá o tragické ztrátě Sary a rozhodně to tak nehodlá nechat. Laurel se chce za každou cenu pomstít tomu, kdo něco takového provedl, ale Oliver se ji snaží přesvědčit, že pomsta smrt její sestry nevyřeší. Kromě pátrání po vrahovi se Oliver snaží zjistit, kam se poděla Thea, což ví ze všech lidí v týmu jedině Roy...

3

Corto Maltese

Oliver se rozhodne vydat se hledat svou sestru na ostrově Corto Maltese, kde momentálně pobývá. Za tu dobu, co byla pryč, si ji vzal na paškál její otec, Malcolm Merlyn, a vycvičil ji, což ovšem Oliver samozřejmě neví. Thea bratra ráda vidí, ale nemá v úmyslu se vrátit do Starling City...

4

Kouzelník

Nyssa se dozvídá o Sařině smrti a chce ji pomstít za každou cenu. Sara před svou smrtí hledala ve Starling City Malcolma Merlyna, o kterém se začalo povídat, že je naživu, tudíž je tento Temný lučištník hlavním podezřelým. Oliver si ovšem myslí, že on za Sařinou smrtí nestojí, Nyssa si ale jde pevně za svým...

5

Tajný původ Felicity Smoakové

Do města přijíždí matka Felicity, díky čemuž vyplyne na povrch spousta věcí z její minulostí. Do toho ovšem ve městě řádí kyberterorista, který, jak se později zjistí, využívá počítačový virus, který v mládí napsala Felicity. Má tedy jednu obrovskou slabinu, je nezastavitelný...

6

Vinen

Někdo začne zabíjet členy jednoho gangu a jedna z obětí skončí v posilovně Teda Granta, u kterého cvičí Laurel. Ted popírá, že by měl s vraždami něco společného, což ale není tak úplně pravda, protože Ted byl kdysi strážce podobný Arrowovi a zanedlouho se ukáže, že za vraždami stojí jeho dřívější parťák...

7

Natáhni svůj luk

Arrow musí čelit ženě, která vystupuje pod přezdívkou Cupid. Ta kromě toho, že k němu chová silné city, zabíjí lidi, bude ji tedy třeba včas zastavit. Ray mezitím stále více tíhne k Felicity a Thea se snaží najít do klubu nového DJ...

8

Stateční a smělí

Epizoda je druhou částí dvoudílného crossoveru. První část je v epizodě Flash vs. Arrow seriálu The Flash. Při pátrání po Diggeru Harknessovi narazí tým akorát na zásohovku ARGUSu, která se ho taktéž snaží najít. Jenže ani Arrow a ani ARGUS na Harknesse nestačí, a tak se zanedlouho zjeví Flash se svým týmem, s nimiž jsou šance na jeho dopadení o něco větší...

9

Výstup

Ra's al Ghul dá Oliverovi 48 hodin na nalezení Sařina vraha, jinak by v důsledku začal spolu s Ligou zabijáků vyvražďovat obyvatele Starling City. Felicity obdrží výsledky DNA a testy prokáží, že Saru zabil Oliver. Ten se domnívá, že v tom má prsty Merlyn, ale zbytek týmu začne podezřívat Theu...

10

Důkaz smrti

Oliver se ostatním už tři dny neozval a všichni tedy připustí, že jeho souboj s Ra's al Ghulem nedopadl podle jeho představ. Arrowova nepřítomnost ale zločin ve Starling City nezastaví, novým velkým zločincem je Danny Brickwell, který má v plánu převzít Glades. Malcolm za pomocí svých zdrojů zjistí nové informace o Oliverovi...

11

Půlnoční město

Roy s Digglem musí přesvědčit Laurel, aby přestala kráčet ve šlépějích své sestry, protože ji to akorát ohrožuje na životě. Brick unese městské radní pod pohrůžkou, že je zabije, pokud z Glades nezmizí veškeré policejní síly, aby mohl Glades převzít. Oliver přežil a Tatsu s Maseem se o něj starají, aby svým zraněním nepodlehl...

12

Vzpoura

Oliver začne mít obavy o Starling City, a tak se rozhodne vydat na cestu zpět domů, ze zdravotních důvodů samozřejmě s doprovodem Tatsu. Roy s Laurel se snaží porážet Brickovy muže, aby v Glades nastolili mír. Tým brzy přichází na to, že Brick stál za vraždou Malcolmovy manželky, a napadne je, že by toho mohli využít k Brickově porážce...

13

Dvě Canarie

Werner Zytle se díky lsti dotává na svobodu a má v plánu pokračovat ve svém obchodování s Vertigem. Oliver se pokouší přimět Laurel, aby přestala zachraňovat lidi, jenže marně. Malcolm přichází informovat Olivera, že aby porazili Ra's al Ghula, budou muset přijmout Theu do svého týmu, a tak musí Oliver odhalit svou identitu Arrowa další osobě...

14

Návrat

Oliver se společně s Theou vydávají na ostrov Lian Yu, kam je poslal Malcolm kvůli tréninku. Při této příležitosti jde Oliver zkontrolovat Slada v jeho věznici, ale zjišťuje, že v něm není. Po telefonátu s Malcolmem pochopí, že Slada vypustil právě Malcolm, aby Oliver opět objevil svůj zabijácký instinkt. Ve flashbacích se Oliver společně s Maseem vrací do Starling City, kde mají zabránit obchodu, který chce China White provést s tou nejnebezpečnější látkou na zemi. Bude ale velmi těžké odolat zkontaktování svých blízkých, po čemž Oliver po těch letech prahne...

15

Nanda Parbat

Ra's al Ghul zajme Malcolma Merlyna a odveze ho do Nanda Parbatu, aby ho potrestal za zrazení kodexu cti Ligy zabijáků. Kvůli své lásce k Thee Oliver zvažuje možnost zachránit Malcolma. Mezitím se Ray neúnavně snaží dokončit ve své laboratoři svůj oblek A.T.O.M. a Felicity se mu snaží domluvit ze strachu, že se Ray vydá na stejnou stezku jako Oliver...

16

Nabídka

Oliver zvažuje Ra'sovu nabídku zaujmout místo nového Ra's al Ghula, jenže všichni ostatní jsou po zjištění této zprávy jednoznačně proti. Jenže jako vůdce Ligy zabijáků by měl prakticky neomezené zdroje a mohl by dokázat víc, než co dokázal jako Arrow. Tak či onak je společně s Digem a Merlynem propuštěn. Thea není příliš nadšená z návratu svého otce a kapitán Lance se rozhodne přestat pomáhat bdělému strážci...

17

Sebevražedné sklony

John s Lylou se konečně dočkávají řádné svatby, jenže před odjezdem na líbánky je Amanda Wallerová povolává k další misi zahrnující Suicide Squad, jmenovitě Floyda Lawtona alias Deathshota a Cupid. Senátor Cray byl unesen a úkolem je zachránit ho. Oliver musí čelit zatykači, který vydal Lance na zatčení Arrowa za jeho návrat k zabíjení. Jenže za tím vším ve skutečnosti stojí Ra's, který nevzdává svou snahu dostat Olivera na pozici svého nástupce.

18

Veřejný nepřítel

Útok na starostku způsobí hned několik nemilých událostí. Lance vydává zatykač na Arrowa a všechny jeho stoupence, společně s povolením zastřelit je, jakmile k tomu bude příležitost. Tým Arrow se tak musí začít skrývat před zákonem, což nebude s desítkami policistů v patách vůbec jednoduché. Ray zápasí v nemocnici se zraněním, které si během útoku způsobil, a požádá Felicity, aby mu za pomoci jeho nanobotů pomohla zachránit život.

19

Zlomený šíp

Roy se obětuje pro Olivera a s tvrzením, že je Arrow, se dostává do vězení. Oliver nechce nic takového dopustit, a tak se rozhodne spojit s Palmerem, aby celou situaci vyřešil. Ve městě mezitím řádí metačlověk ze Central City jménem Jake Simmons, se kterým se rovněz bude třeba vypořádat.

20

Pád

Oliver nemá na vybranou, a tak ve snaze zachránit Theu přijímá Ra'sovu nabídku stát se jeho nástupcem. Společně s Johnem, Felicity a Malcolmem se vydávají na Nanda Parbat a zatím nemají nejmenší tušení, do čeho se to vlastně pustili.

21

Al Sah-Him

Oliverův trénink začíná a Ra's ho míní přimět zapomenout na svou starou identitu Olivera Queena a přijmout své nové já ve formě Al Sah-hima. Zároveň od něj dostává za úkol zabít Nyssu, která v jeho očích zradila Ligu.

22

Tohle je tvůj meč

Nad Starling City teď místo Olivera musí bdít Laurel s Digglem, Oliver je totiž jakožto Al Sah-him čím dál blíže k tomu, aby se stál příštím Ra's al Ghulem. Dozvídá se, že to Maseo poskytl Ra'sovi virus, který teď chce použít k vyhlazení Starling City. Oliver ovšem nemá v plánu s Ra'sem spolupracovat, což bude brzy odhaleno.

23

Jmenuji se Oliver Queen

Ra's s Oliverem míří do Starling City, kde hodlají vypustit smrtelný virus. Dojde ovšem k převratu, kdy je odhaleno, že Oliver nikdy neměl v úmyslu zaujmout místo nového Ra's al Ghula. Felicity se společně se zbytkem týmu probouzí ve sklepení, odkud je vysvobodí Flash. O všem brzy rozhodne závěrečný souboj mezi Ra's al Ghulem a Oliverem Queenem.
Episode Description

1

Green Arrow

Oliver si užívá nové kapitoly svého života s Felicity, zatímco Star City čelí nové hrozbě v podobě Duchů a tajemného Damiena Darhka.

2

The Candidate

Rodinná přítelkyně Queenových se rozhodne kandidovat na starostku Star City, což přiměje Duchy k tomu, aby ji odstrašili. Thea se vypořádává s následky oživení v Lazarově studně, které u ní vyvolávají zvýšenou agresi.

3

Restoration

Laurel a Thea přijíždí do Nanda Parbat, aby požádali Malcolma o použití Lazarovy studny na Saru. Mezitím se ve Star City původní tým Arrow snaží pokračovat v boji proti Duchům.

4

Beyond Redemption

Oliver se pouští do svých plánů ohledně kandidatury na starostu. Laurel prozrazuje otci, že oživila Saru, jenže on z jejího návratu není tak nadšený, jak Laurel očekávala.

5

Haunted

Oliver zjišťuje, že Sara je naživu a že mu Thea a Laurel lhaly. Lance spojí síly s Digglem, aby splnili další Darhkův úkol.

6

Lost Souls

Felicity se musí vypořádat se zprávou, že je Ray naživu, a zároveň musí čelit nečekané návštěvě své matky. Brzy se tým dozvídá, že Raye zajal Darhk, čímž se vše zkomplikuje.

7

Brotherhood

Diggle se dozvídá nečekanou pravdu o svém bratrovi, Oliver dostává nabídku od Darhka a Thea dál marně čelí touze po krvi, se kterou jí chce opět pomoct Malcolm.

8

Legends of Yesterday (2)

Oliver and Barry Allen take Kendra Saunders and Carter Hall to a remote location to keep them hidden from Vandal Savage while they figure out how to defeat him. Malcolm arranges a meeting between Vandal, Green Arrow and The Flash that doesn’t go as planned. Meanwhile, Felicity, Thea, Diggle and Laurel work with Team Flash to come up with a weapon powerful enough to destroy Vandal Savage. This cross-over episode began on The Flash's season 2 “Legends of Today” episode.

9

Dark Waters

Oliver vyhlašuje Darhkovi veřejnou válku, na což Darhk hodlá reagovat. Během jeho svátečního večírku unese Digglea, Felicity a Theu a jejich záchrana nebude jednoduchá.

10

Blood Debts

Felicity je na operaci a Oliver se mezitím snaží najít Darhka, jenže bez úspěchu. Když se tým dozví, že Machin je zpět a že má v úmyslu pomstít se Darhkovi, rozhodnou se toho využít. Ve flashbacích se Reiter rozhoduje, jak naloží s Oliverem, který je podle Conklina zrádce.

11

A.W.O.L.

Felicity se musí vypořádat s tím, že nemůže chodit a že to tak možná zůstane až do konce jejího života, což ji přiměje začít uvažovat o své budoucnosti v týmu. Ten mezitím musí čelit organizaci Shadowspire, která má plán zahrnující ARGUS. Diggle musí během krizové situace začít důvěřovat Andymu.

12

Unchained

Thea musí opět čelit své touze po krvi, která by ji tentokrát mohla zabít. Tým mezitím čelí nové hrozbě v podobě tajemného hackera, jenž si říká Calculator. Felicity se připravuje na důležitou prezentaci a Oliver se dozvídá, že na pozici starosty nebude kandidovat sám. Ve flashbacích se Oliver musí vypořádat s mučením a následnými halucinacemi.

13

Sins of the Father

Oliver od Nyssy obdrží nabídku, která se těžko odmítá, ale zároveň se i těžko přijímá. Musí se tedy rozhodnout, zda obětuje Malcolmům život, aby Thea mohla žít, nebo zda vymyslí jiný plán. Felicity mezitím čelí svému otci, který se jí přizná s tím, že je Calculator, a chce s ní spolupracovat.

14

Code of Silence

Darhkův plán dosahuje páté fáze a Ruvé se připravuje na politický boj s Oliverem, aby ho mohli vyšachovat z voleb starosty Star City. Darhk mezitím posílá na Lance takzvaný Demoliční tým, aby se ho konečně zbavil. Oliver musí zvážit, zda Felicity poví o svém synovi, brzy však nebude mít na vybranou.

15

Taken

Darhk informuje Olivera, že unesl jeho syna, což ho přiměje přiznat jeho existenci všem členům týmu. To způsobí nemalou propast mezi ním a Felicity, jenže není času nazbyt, a tak Oliver volá svou starou známou jménem Vixen. Ta hodlá využít své magické schopnosti k nalezení Williama a možná i k odstranění Darhka.

16

Broken Hearts

Do Star City se vrací Cupid, tentokrát cílí na páry složené z celebrit a hlásá poselství, že láska je mrtvá. Toto tvrzení v realitě prožívají Oliver a Felicity, jejichž vztah je na bodě mrazu. Laurel s Lancem se připravují na soud s Darhkem, který nebude lehký, ale výhra se nebude zdát až tak šílená.

17

Beacon of Hope

Brie Larvanové se podaří utéct z vězení a vydává se za Felicity, která má v sobě biočip, jenž Brie z nějakého důvodu chce. Felicity se tak ocitá v pasti, společně s Theou a svou mámou, která ji přišla navštívit. Curtis se pokusí zachránit situaci, při čemž zjistí pravdu o týmu Arrow.

18

Eleven-Fifty-Nine

Tým se dozvídá, že Malcolm má v plánu dostat Darhka z vězení, a to díky informaci od Andyho. Darhk však nehodlá jen utéct, ale také si vzít zpět své schopnosti. Malcolm proto pošle své stoupence do skrýše týmu Arrow, kde musí bojovat s Theou a Laurel. Těm se podaří vzít si zpět sošku, jenž Darhkovi dává jeho schopnosti. Prohrám však není ani zdaleka konec.

19

Canary Cry

Tým se snaží vypořádat se ztrátou Laurel a zároveň zvažuje svůj další tah v boji proti Darhkovi, což ovšem zkomplikuje příchod nové Black Canary. Zanedlouho je odhaleno, že pod maskou se skrývá dívka jménem Evelyn Sharpová. Lance se mezitím těžko smiřuje se smrtí své dcery a mermomocí se pokouší najít způsob, jak ji dostat zpět mezi živé.

20

Genesis

Darhk pokračuje ve snaze dokončit projekt Genesis, což urychlí vraždou zbylých členů rady. Oliver a Felicity se vydávají za nesmrtelnou Fortunou, která má Olivera naučit, jak bojovat proti černé magii. Diggle mezitím nalézá Andyho, ale prvotní boj prohrává a ocitá se v jeho rukách. Thea se snaží užít si dovolenou s Alexem.

21

Monument Point

Darhk se snaží získat kontrolu nad jadernými hlavicemi napříč zeměkoulí a klíčem k tomuto úkolu je program Rubicon. Felicity si uvědomí, že musí požádat o pomoc svého otce, přestože to nechce udělat. Spojí tedy síly s Noahem, aby včas zabránili Darhkovi a jeho organizaci ve zničení světa.

22

Lost in the Flood

Darhkovi se podaří aktivovat Rubicon a spustit jaderné hlavice, naštěstí jsou mu v patách Noah, Felicity a Curtis, kteří ho chtějí zastavit. Oliver a Diggle se mezitím vydávají za Theou do podzemního města, kde však zasáhne Malcolm a způsobí nemalé komplikace.

23

Schism

Darhk se zmocní Rubiconu a podaří se mu vypustit tisíce jaderných hlavic, týmu tak zbývají pouhé dvě hodiny na to, aby zachránili nejen Star City, ale v podstatě celý svět. Oliver musí nejen porazit Darhka, ale také dát naději členům svého týmu a také obyvatelům svého města.
Episode Description

1

Legacy

Uběhlo pět měsíců a Oliver zanedbává svou pozici starosty, aby dál chránil město jakožto Green Arrow, zatímco zbytek týmu se stále nemíní vrátit zpět. Felicity se ho snaží přesvědčit o tom, že by měl vybudovat nový tým, ale Oliver je vehementně proti. Jakmile však ve městě začne řádit nový zločinecký boss jménem Tobias Church, bude o tom muset začít uvažovat. Ve flashbacích se Oliverova cesta zkříží s ruskou mafií známou jako Bratva a při této příležitosti narazí na svého starého přítele, který ho vytáhne z potíží a nabídne mu pomocnou ruku.

2

The Recruits

Green Arrow se rozhodne rekrutovat dvě nové a jednu starou tvář do svého týmu; patří mezi mě Wild Dog, Evelyn Sharpová a Curtis. Vše chce zahájit drsným tréninkem, Felicity se ho ale snaží přesvědčit o tom, že by jim měl ukázat i svou druhou stránku, aby si získal jejich důvěru. Ve městě se mezitím zjeví nový metačlověk, který začne způsobovat nemalé potíže. Thea chce zaměstnat Quentina, který stále utápí svůj žal v alkoholu. Diggle je v armádě, kde se zúčastní tajné operace, je však překvapen, když dojde k nečekanému vývoji. Church podniká svůj další tah ve snaze ovládnout město.

3

A Matter of Trust

Oliver má svůj nový tým, a proto jsou všichni připraveni jít do ulic, i když si Oliver myslí, že noví členové nejsou připraveni. Svéhlavý Wild Dog vzdoruje Green Arrowovým pokynům a sám se vydá na drogového dealera Dereka Sampsona, který ohrožuje Star City. Sampson ukáže, že je silnější než Wild Dog, a proto se Sampsonovi musí postavit Green Arrow, aby tak zachránil svého člena týmu.

4

Penance

Oliver a Lyla se spojí a jdou na tajnou misi pro Digglea. Felicity zjistí, co mají v plánu, a rozhodne se s nimi nesouhlasit. Ve chvíli, kdy Tobias Church zahájí smrtící útok na město, se Felicity musí rozhodnout, zda do ulic pošle samotné nováčky bez Green Arrowa.

5

Human Target

Když Tobias Church zajme a mučí jednoho z Oliverových nových rekrutů, Oliver se musí obrátit na svého starého přítele Christophera Chanceho, známého jako Human Target, a požádat ho o pomoc. Felicity je zdevastovaná z toho, když se detektiv Malone přidá k protikorupční jednotce.

6

So It Begins

Ve chvíli, kdy se úmrtí rukou Promethea stupňují, Oliver hledá mezi oběťmi spojení. Felicity a Curtis zjistí, že oběti mají záhadné spojení s Oliverovou minulostí, což znamená, že by toto nové tajemství mohlo pobouřit jeho nový tým. Thea má důležitý rozhovor s Lancem a Felicity uvažuje nad tím, že Malonemu řekne o své skutečné práci.

7

Vigilante

Když se na policii Star City objeví těla dvou kriminálníků, tak si Oliver uvědomí, že ve městě je nový samozvaný strážce. Členové týmu mají odlišné názory na to, zda mají zastavit někoho, kdo pomáhá udržet město v bezpečí. Diggle je frustrován novou situací a Thea bojuje za Lanceho, který přizná šokující tajemství. Ve flashbacích Oliver konečně narazí na Konstantina Kovara.

8

Invasion! (3)

Oliver wakes up to a life where he never got on The Queen’s Gambit. Robert and Moira Queen are alive and well. Laurel is his loving fiancée and their wedding is imminent. Everything seems perfect, but Oliver starts to notice small imperfections that make him question this new reality. Meanwhile, Felicity and the recruits take on a new threat with help from The Flash and Supergirl. Part 1 - Supergirl - S02E08 Part 2 - The Flash - S03E08 Part 3 - Arrow - S05E08 Part 4 - DC's Legends of Tomorrow - S02E07

9

What We Leave Behind

After Prometheus attacks Curtis, Oliver realizes Prometheus knows all of Team Arrow’s secret identities and is planning to come for them one by one. Felicity and Detective Malone discover a clue that links Prometheus to Oliver’s past.

10

Who Are You?

Worried that Prometheus is right and he is truly a killer at heart, Oliver looks for any ray of hope and finds it in what seems to be the miraculous return of Laurel Lance. However, Felicity, still reeling from Detective Malone’s murder, is bent on revenge – she wants to stop Prometheus at any cost. While in prison, Diggle fights for his life.

11

Second Chances

In his quest to take down Kovar, Oliver gets help from a surprising source – Talia al Ghul. However, when she reveals what she wants from him in exchange, Oliver isn’t sure he can accept her help. Felicity attempts to hack the NSA to help free Diggle but when her online efforts are flagged, she faces off against an unknown adversary. Meanwhile, Curtis tells the team about a female vigilante, Tina Boland, he uncovered online who has been wreaking havoc all over the country.

12

Bratva

A mission takes Oliver, Felicity and team to Russia where they meet up with Oliver’s old friend, Anatoly. Meanwhile, fresh out of rehab, Lance returns to the mayor’s office ready to get back to work. However, when Susan asks for an interview with Lance to discuss his addiction, he balks and it’s up to Rene to help keep things on track.

13

Spectre of the Gun

A traumatic attack on City Hall triggers painful memories for Rene about his family. Flashbacks reveal how Rene went from simple family man to a hero named Wild Dog. Meanwhile, Oliver must deal with the perpetrator behind the attack and realizes the best way to do so is as Mayor Queen instead of the Green Arrow. Tensions run high in the Arrow bunker.

14

The Sin-Eater

China White, Cupid and Liza Warner break out of Iron Heights and head to Star City for revenge. Oliver tries to bring in the newly formed girl gang but the ACU intervenes mid-fight. To his surprise, they are there to arrest the Green Arrow for the murder of Detective Malone. Meanwhile, Lance feels responsible for the prison break after Warner tells him she heard about him working with Damien Darhk.

15

Fighting Fire with Fire

Oliver faces his biggest challenge yet as mayor. Felicity continues down her dark path with Helix. After Vigilante attacks Oliver while he’s acting as the mayor, Diggle leads the team in a mission to stop Vigilante once and for all.

16

Checkmate

Oliver gets closer to the truth about Prometheus. Meanwhile, Helix refuses to continue helping Felicity until she does a favor for them.

17

Kapiushon

Prometheus goes to great lengths to break Oliver. Meanwhile, in the flashbacks, Anatoly becomes worried about Oliver’s increasingly violent tendencies, which come to a head in a brutal confrontation.

18

Disbanded

Diggle and Felicity are shocked by Oliver’s decision to call on the Bratva to help take down Prometheus. Concerned the Bratva may overstep, Diggle has a hard conversation with Oliver about what happens if things go south. Meanwhile, Felicity learns something shocking at Helix.

19

Dangerous Liaisons

Oliver, Team Arrow, ARGUS and the SCPD kick off a citywide manhunt for Adrian Chase. Helix tells Felicity they have a way to find Chase but they will need something big, and illegal, from her in return.

20

Underneath

Things get intense when Oliver and Felicity are trapped in the bunker together. Meanwhile, Lyla and Diggle deal with their marital issues.

21

Honor Thy Fathers

Oliver returns to the mayor’s office and faces one of his most pressing issues yet – the forced release of dozens of violent criminals prosecuted by Adrian Chase. Meanwhile, a crate is delivered to Oliver’s office containing a mysterious corpse encased in concrete.

22

Missing

Black Siren returns to help Chase. Felicity organizes a birthday party for Oliver while Lance is furious after Rene misses the custody hearing for his daughter.

23

Lian Yu

The battle between Oliver and Adrian Chase culminates in a final epic battle on Lian Yu. After recent events, Oliver decides to recruit a group of unlikely allies — Slade, Nyssa, Merlyn, and Digger Harkness — to defeat Chase. However, Chase has his own army – Black Siren, Evelyn Sharp, and Talia al Ghul.
Episode Description

1

Fallout

The future of the team is left hanging in the balance after the emotional showdown between Oliver Queen and Adrian Chase. Now, the focus shifts to uncovering the fate of each and every member of Team Arrow. Could anyone have possibly survived an island-wide explosion, or has the book closed on them, as it has on Oliver's five-year flashback story?

2

Tribute

Oliver tries to balance being the mayor, the Green Arrow and a father to William. Anatoly returns to Star City with a deadly agenda.

3

Next of Kin

A rogue black ops team led by Onyx breaks into Kord Industries and steals something lethal. Oliver struggles to connect with William so he reaches out to a surprising source for help.

4

Reversal

Just as Oliver starts to get things in order, Black Siren launches another attack on the citizens of Star City.

5

Deathstroke Returns

Slade returns and asks Oliver for help in tracking down his son. When they learn Joe has been taken hostage by mercenaries, their mission to save him gets complicated by a terrible revelation that could shatter Slade's hopes of reunion forever. Meanwhile, Vigilante reappears in Star City.

6

Promises Kept

As Slade continues to uncover clues about his son’s last few years, Oliver makes a big decision. Meanwhile, the Green Arrow leads the team into battle against “The Dragon,” a villain who is stealing valuable tech in Star City.

7

Thanksgiving

Oliver celebrates Thanksgiving with his family but the happy moment is interrupted. Meanwhile, Black Siren returns to wreak havoc on the holiday.

8

Crisis on Earth-X (2)

Barry and Iris’s wedding brings the gang together, but things go awry when villains from Earth-X attack the ceremony. All of the superheroes band together with help from their super friends like Citizen Cold, The Ray, Felicity Smoak, Iris West and Alex Danvers to take on their most formidable villains yet. Earth’s mightiest heroes – Green Arrow, Supergirl, The Flash and White Canary – lead their teams into battle to save the world.

9

Irreconcilable Differences

10

Divided

11

We Fall